oklejanie samochodów

OBECNIE NIE ZMIENIAMY KOLORU AUT ANI ICH ELEMENTÓW (WRAPING)

Reklama na pojazdach jest świetnym sposobem na zareklamowanie swojej firmy, gdyż taka forma reklamy dociera do szerokiego grona odbiorców. Autami pokonujemy setki kilometrów, odwiedzamy wiele miejsc, wszędzie tam może dostrzec praktycznie za darmo nasza reklama.  Znakowanie pojazdów może mieć też funkcję informacyjną (znakowanie pojazdów serwisowych, testowych oraz uprzywilejowanych). Jako agencja reklamowa oklejaniem samochodów oraz innych pojazdów zajmujemy się już od 25 lat i posiadamy duże doświadczenie. Potwierdzają je nasze realizacje na terenie śląska, małopolski a w szczególności w Bielsku-Białej i okolicach. Pracujemy dla takich firm jak: Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive Bielsko-Biała , Retos, Unitrans, Nowy Elektronik, Iveco Skoczów.

tworzymy reklamy na pojazdy każdego typu:

jako AGENCJA reklamowa bielsko wykonujemy:

OBECNIE NIE ZMIENIAMY KOLORU AUT ANI ICH ELEMENTÓW (WRAPING)

folia do oklejania samochodu

Pracujemy na foliach samochodowych renomowanych firm takich jak ORACAL, 3M. Pozwala to na profesjonalne wyklejenie pojazdu przygotowaną grafiką. Stosujemy różne linie produktów od ekonomicznych na krótkie akcje reklamowe do wytrzymałych folii, które posłużą na lata. Posiadamy szeroki wybór kolorów foli na zamówienie, również wytrzymałe i efektowne folie typu Carbon.

oklejanie samochodów Bielsko-biała cena

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie z racji możliwości użycia różnych materiałów, skomplikowania zlecenia oraz ilości pracy. Wystawiamy fakturę VAT a dla stałych klientów oferujemy liczne rabaty i zniżki. Przejdź do działu kontakt i zapytaj o wycenę zlecenia. Oblicz również orientacyjną powierzchnie do zaklejenia folią.

chcesz okleić pojazd? zadzwoń już dziś